Öneriler

Burada hoşuma giden ürünleri, müzikleri, etkinlikleri ya da kitapları sizlerle paylaşıyorum. Arada bir uğrayıp şu ara nelerden hoşlandığımı görebilirsiniz.

ÜRÜN

Bir Mindfulness Günlüğü

Günlük tutma girişimi farkındalık kazanman ve aslında seni hiçbir zaman terk etmemiş olan o iç sesinle bağlanman, onu daha belirgin duyabilmen için kuvvetli bir araçtır. “İçinden ne geçiyor” -Bir Mindfulness Günlüğü- ile elinde tuttuğun kalem sayesinde seni dinginliğe ve kendini keşfetmeye doğru götüren ödüllendirici bir yolculuğa çıkacaksın.

Satın Al →
KİTAP

“Full catastrophe living” John Kabat Zinn

Bu bir klasik. Henüz Türkçe’ye çevirisi yok gözüküyor. (Yanılıyorsam beni duzeltin) John Kabat-Zinn’in mindfulness kokenli stress azaltma programını odağa koyup, günlük hayatımıza stresle iliskimize ve sağlıklı olma kavramlarına donup donup baktıran, yer gök inleten bir eser.

Oku →
ÜRÜN

Otifleks Doğal Balmumu Kulak Tıkacı

Siz bunların ‘uyku kulaklığı’ olarak tanıtıldığına bakmayın. Gunesli bir günde, güzel bir parkta, evinizin kalabalığında hatta yurt odanızda ya da meditasyona oturmak istediğiniz herhangi bir ortamda dışarıdaki yogun sesin size ulaşmasını engelleyecek, nefesinize rahat konsantre olmanıza yardım edecek daha faydalı bir şey düşünemiyorum.

Satın Al →
MÜZİK

‘Yürüyüş' Playlisti (Çıplak Ayak)

Dışarıda veya içeride, nerede yürümek isterseniz, yürüme meditasyonu icin nefis bir arka fon.

Dinle →